0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Partneři
zpět

Partneři

Fitcaffé - sportovní klub Honzy Jaroše. V roce 2011 se klub inspiroval masovým rozběhem outdoorových aktivit a reakcí na tento trend spustil inline školu, nordic walking. Otevřel plaveckou školu s kurzy pro MŠ a ZŠ.


Čemat je předním distributorem širokého portfolia doplňků pro manipulační a stavební techniku v České a Slovenské republice. Specializujeme se na pneumatiky na vysokozdvižné vozíky, plnění pneumatik, stavební pneu, přídavná zařízení, zvedací stoly a plošiny, kola a kladky a gumové pásy.

 

První specializované ložnicové studio v Ostravě s cílem přinášet vám to nejlepší pro váš dokonalý spánek. V duchu této filosofie Vám již deset let přinášíme ložnicové vybavení inspirované posledními světovými trendy.
 

Společnost E-expert, spol. s r.o. se problematice posuzování vlivu staveb na životní prostředí dle zákona č.100/2001 Sb., který je mezi odbornou i laickou veřejností znám pod zkratkou EIA (Environment Impact Assessment) věnuje dlouhodobě. Stejně tak problematice integrované prevence (IPPC), kterou sledujeme již od zveřejnění prvních informací o přípravě transformace směrnice EU 96/61/ES do české legislativy formou zákona č. 76/2002 Sb., o integrované prevenci.


Vyrábíme a dodáváme lineární motory, věžní hodiny, rozhlasové ústředny, univerzální spínací hodiny, dálkové ovládání, docházkové systémy, systémy jednotného času, řídící elektronické jednotky, číselníky, zvony, zvonkohry, ohebné pružné sloupky.


Stavebně dokončovací práce v exteriérech a interiérech. Provádíme například zasklívání obchodních galerií a butiku, průmyslové zasklívání světlíků a velínů velkoplošným izolačním sklem jednoduchým i speciálním i velmi atypických rozměrů a tvarů . Montujeme prosklené přístřešky včetně konstrukcí. Dále provádíme interiérové zasklívání, bezrámové zasklívání bezpečnostním kaleným sklem a systémy DORMA aj., výrobu skleněných schodů a zábradlí včetně zámečnických dodávek nerezových, ocelových nebo hliníkových konstrukcí, výrobu sprchových koutů pomocí systému DORMA aj.

 

 

zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři