0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / O společnosti
zpět

O společnosti

Vítáme vás na domovské stránce obchodní společnosti ERLI


Založení obchodní společnosti specializující se na velkoobchod a maloobchod s Maďarskem bylo logickým vyústěním několikaleté tvrdé a mravenčí práce dvou zaměstnanců a zároveň jednatelů a majitelů cestovní agentury ERLI.

Pro vysvětlení neuškodí trocha historie. V roce 1999 se určitě ne náhodou potkali opět po letech dva bývalí spolužáci a při lahvince vína se zrodil nápad opustit své původní profese a začít podnikat v cestovním ruchu. Bez znalosti jediného maďarského slova se rozhodli zkusit to právě v Maďarsku. Jak se nyní ukázalo, toto rozhodnutí bylo správné. Spolupráce s maďarskými partnery se po letech rozšířila z oblasti cestovního ruchu i do oblasti obchodu.


Nechceme se agresivně podbízet zákazníkům levnými cenami ve snaze prodat cokoliv. Naší snahou je vytvořit příjemné nákupní prostředí, kde je čas i na kus řeči o Maďarsku, o léčivých termálních vodách, o maďarských tradicích.

 
 

První „maďarská“ prodejna ERLI v Ostravě

 

V září roku 2007 jsme otevřeli v Ostravě první „maďarskou“ prodejnu ERLI, která se nacházela v Amfiteátru Domu kultury města Ostravy. V květnu 2010 jsme tuto prodejnu přestěhovali blíže do centra Ostravy, do bývalého Hotelu Palace. Nyní naši prodejnu ERLI v Ostravě najdete na ulici Tyršova 1840/10, kousek od Hotelu Imperial.

 

Taktéž v září, v roce 2010 jsme otevřeli druhou prodejnu ERLI v Havířově. Tato prodejna ERLI je bohužel od konce května 2014 zrušena. 

Milí zákazníci našeho internetového obchodu, věříme, že si vyberete z bohaté nabídky sortimentu vždy takový výrobek, který vyhovuje vaší momentální náladě a duševnímu rozpoložení. Vždyť originál maďarská paprika, těstoviny Tarhonya, rybí polévka Halászlé nebo Tokajské víno jsou delikatesou, která jistě uspokojí i náročného zákazníka.

zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři