0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Jak nakupovat
zpět

Jak nakupovat

Věříme, že si z naší nabídky širokého sortimentu dokážete jednoduchým způsobem vybrat, přesto si dovolíme poradit „jak na to“.1) VÝBĚR ZBOŽÍ


 • Fulltextem - název zboží zadejte do políčka vyhledávání.
 • Podle kategorií a příslušných podkategorií v levé části stránky.
 • Výběrem z nabídky umístěné na úvodní stránce – Novinky, Doporučujeme, Akční zboží.2) INFORMACE O ZBOŽÍ - DETAILKlikněte na obrázek vybraného zboží nebo tlačítko "Detail zboží" případně na název zboží – otevře se stránka zvoleného zboží, kde se dozvíte podrobné informace – popis, cena, parametry, kód zboží, detail fotografie atd.
3) VLOŽENÍ ZBOŽÍ DO TAŠKY A ZMĚNA POČTU KUSŮ • Pokud chcete vybrané zboží zakoupit, klikněte na tlačítko "Vložit do tašky". Otevře se taška s přehledem objednaného zboží (název zboží, množství...). Dále můžete pokračovat v nákupu nebo přejít do pokladny. „Přejít do pokladny“ – pro dokončení objednávky se přihlaste buď s registrací nebo bez registrace. Pro dokončení Vašeho nákupu musíte vyplnit formulář s identifikačními údaji.
 •  

 • Pokud si přejete zakoupit více kusů Vámi zvoleného zboží, klikněte „Otevřít tašku“ a v rámečku "Množství" uveďte požadovaný počet kusů a pak stiskněte tlačítko "Přepočítat". Zboží se do tašky automaticky vloží a cena se přepočítá.
4) PŘIDÁNÍ DALŠÍHO ZBOŽÍ DO NÁKUPNÍ TAŠKY • Pokud chcete do Vaší nákupní tašky přidat další zboží, klikněte na tlačítko "Pokračovat v nákupu". Další zboží, které chcete nakoupit, vybírejte obdobným způsobem (vyberete zboží, kliknete na "Detail zboží", kliknete na tlačítko "Do tašky" atd.).
 •  

 • Během nakupování si můžete kdykoli zobrazit obsah Vaší nákupní tašky pomocí odkazu "Otevřít tašku" (v horní části stránky vpravo).
 •  

 • Zboží vložené do tašky ještě neznamená nákup. Ten proběhne až po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře v rámečku „Vytvořit objednávku“.
5) ODSTRANĚNÍ ZBOŽÍ Z NÁKUPNÍ TAŠKYV případě, že chcete některé zboží z nákupní tašky odstranit, nastavte ve sloupečku "Množství" počet kusů zboží na hodnotu 0. Poté stiskněte tlačítko "Přepočítat". Zboží se z tašky po přepočítání odstraní.
6) ZPŮSOB PLATBY • DOBÍRKA - objednávku zaplatíte při převzetí zásilky od České pošty.
 
 • HOTOVĚ - zboží zaplatíte při osobním odběru v prodejně ERLI v Ostravě.7) ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKYVyplňte Vaše kontaktní údaje a zkontrolujte si, zda odpovídá typ, množství a cena zboží, které jste si vybrali. Pozorně zkontrolujte, zda jste zadali e-mail a telefonní číslo pro kontakt s Vámi. Pokud nakupujete na firmu, prosíme, uveďte přesné fakturační údaje dle výpisu z Obchodního rejstříku. V dolní části formuláře zvolte způsob platby (např. Dobírka). Pak klikněte na tlačítko "Odeslat objednávku". V případě, že jsou všechny údaje vyplněny správně, bude objednávka odeslána.8) POTVRZENÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY


Pokud jste zadali e-mailovou adresu, bude Vám doručeno na tuto adresu potvrzení objednávky s její kompletní rekapitulací. Pokud byste zjistili nějakou nesrovnalost, obratem nás informujte, abychom mohli před odesláním zboží Vaši objednávku opravit.9) INFORMACEV případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!10) DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKYK ceně zboží účtujeme poštovné v závislosti na ceně zásilky (viz. Obchodní podmínky). Pokud máme objednané zboží na skladě, odesíláme jej nejpozději následující pracovní den. Pokud zboží není skladem, budeme Vás ohledně dodací lhůty kontaktovat. Zboží doručuje Česká pošta, případně další smluvní přepravní partner. Pokud nebudete zastiženi doma, měli byste obdržet oznámení o uložení zásilky. Pokud není zásilka vyzvednuta v určeném termínu, vrací se zpátky k nám. V tomto případě účtujeme kupujícímu smluvní pokutu a poplatek za nepřevzetí zásilky dle článku XIII. Všeobecných obchodních podmínek.
zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři