0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Aktuality / THERMAL kosmetika - výrobky
zpět

THERMAL kosmetika - výrobky

THERMAL kosmetika - výrobky
THERMAL kosmetika - výrobky

Jedním z nejcennějších pokladů přírody jsou termální prameny. Hrají důležitou úlohu nejen v péči o pleť, ale také při podpoře zdraví a při léčbě pohybového aparátu. Společnost Thermal začala v roce 1989 svou činnost s tím cílem, že využije léčivé účinky proslulých maďarských termálních pramenů k výrobě produktů, které pečují o tělo a vlasy.

Výrobky Thermal připravují z termálních pramenů z Harkány, Büku, Hajdúszoboszló a Hévíz. Tyto výrobky prodlužují blahodárné účinky léčivých procedur termálních pramenů až domů. Výrobky řady Thermal obsahují kromě uvedených termálních léčivých vod také přírodní látky, především rostlinné bílkoviny, rostlinné oleje, bylinné oleje, vitamíny a kvalitní parfémové složky. Neustále probíhá výzkum ve prospěch zdraví spotřebitelů a společnost Thermal nabízí kvalitní kosmetiku.

Celá staletí známe jakou energií nás, naši duši a tělo, naplní masáže. Při vzniku výrobků Thermal vedla tato dlouholetá tradice. Sílu a působení masáže zvyšují krémy, které obsahují termální léčivou vodu. Z těchto důvodů ji doporučujeme pro profesionály, ale i doma. Výrobky Thermal obzvláště doporučujeme na uvolnění revmatických a svalových bolestí. Produkty jsou z termálních vod z vyhlášených termálních lázní a slouží k vytvoření tělesné a duševní harmonie.
Sametová a pružná pokožka není jen výsadou několika lidí. Její tajemství spočívá v tom, že pokožku udržujeme hydratovanou na odpovídajícím stupni. Vedle správné hydratace a vnější péče, může naše pleť zazářit.
Společnost Thermal vytvořila výrobky s obsahem léčivé termální vody, pro celé tělo, aby ho udrželo zdravé a hydratované.
Stresující životní styl, vliv životního prostředí se projevují fyzickými symptomy, vybírají si svou daň. Časté vypadávání vlasů, jsou změny, které se týkají pokožky na hlavě. Výrobky Thermal, díky léčivé termální vodě, pomáhají odstranit tyto problémy. Tyto výrobky jsou doplněny dalšími prostředky, které umocňují účinek této vlasové kosmetiky.

Fotogalerie:


Hévíz - jezeroThermal kosmetika
zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři