0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Aktuality / Maďarská vlasová kosmetika Thermal
zpět

Maďarská vlasová kosmetika Thermal

Maďarská vlasová kosmetika Thermal

Maďarská vlasová kosmetika Thermal


Kdo z nás by netoužil po krásných a zdravých vlasech. Ne každý však má to štěstí a může se pochlubit bohatou a lesklou kšticí. Ať už z důvodu genetické výbavy či pravidelným aplikováním kosmetických přípravků, vlasy prostě časem ztrácejí svoji formu a lesk.
My vám nabízíme „první pomoc“ pro vaše vlasy. Thermal šampón a Thermal krém na vlasy. Tato dvojice dohromady tvoří vlasovou kúru, za kterou vám vaše vlasy budou časem vděčné.

Thermal šampón:
Šampón je vyrobený z léčivé minerální vody. Obsah mikrolátek, stopových prvků, vitamínů B5, B3, B1 a proteinu pomáhá k regeneraci vlasů, zabraňuje tvorbě lupů a ošetřuje pokožku hlavy. Vlivem těchto látek si vlasy zachovávají lepší formu. Léčivé komponenty podporují růst zdravých vlasů. Čistící účinek šampónu je velice šetrný, takže je vhodný i pro denní používání. Po použití jsou vlasy lesklé a dobře se rozčesávají. Po umytí šampónem vlasy opláchněte čistou vodou. Vhodný pro všechny typy vlasů. Pro zesílení účinku šampónu doporučujeme před umytím vlasů použít „Krém na vlasy a vlasovou pokožku“.

Thermal krém na vlasy:
Krém je vyrobený z léčivé minerální vody. Obsahuje minerální látky, mikrolátky, stopové prvky, aminokyseliny s hydrolyzátem z pšeničného proteinu, vitamíny E, B1, B3, B5 a H. Tyto látky se intenzivně vstřebávají do vlasové pokožky, zajišťují výživu vlasů a jejich zdravý růst. Jalovcový olej zabraňuje vypadávání a lámavosti vlasů, podporuje regeneraci vlasových míšků a vlasy zpevňuje. Uvedené látky též zabraňují tvorbě lupů. Vitamin H má dále schopnost zpomalit šedivění vlasů. Komponenty krému působí jako antioxidanty ve vlasových váčcích (folikulech) a napomáhají stabilizovat barvu vlasů. Je pH neutrální.

A jak tedy vlasovou kúru používat?
Před umytím vlasů vtíráme krém v množství odpovídající velikosti oříšku do vlhkých vlasů a necháme působit 10 minut. Proti lupům, vypadávání vlasů nebo k povzbuzení jejich růstu vmasírujeme krém do pokožky hlavy a necháme působit 20 minut. Pak vlasy opláchneme a umyjeme „Thermal šampónem“, který zvyšuje účinnost krému. V případě silně znečištěných vlasů doporučujeme před použitím krému nejdříve vlasy umýt.

Vlasová kúra je navíc výborná v tom, že je vhodná pro všechny typy pokožky.
Vyzkoušejte tedy i vy tento produkt, který si již spousta zákazníků oblíbila a pravidelně se pro něj vrací. Svědčí o tom i fakt, že právě Thermal šampón patří již dlouhou dobu k našim nejprodávanějším výrobkům na internetovém obchodě.

Fotogalerie:


Thermal krém na vlasyThermal šampón
zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Newsletter

 
 

Přihlaste se k odběru informací
o našem zboží a zajímavých novinek.
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři