0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Aktuality / Harkány - termální lázně a Thermal kosmetika
zpět

Harkány - termální lázně a Thermal kosmetika

Harkány - maďarské termální lázně a Thermal kosmetika

Co mají společného termální lázně Harkány a Thernal kosmetika?
 

Město Harkány se nachází v jižním Maďarsku, téměř u chorvatských hranic. Leží v proslulém vinařském kraji Villány-Siklós, nedaleko historického města Pécs a Národního parku Duna-Drava. Termální lázně v městě Harkány se rozkládají na 13 ha včetně parku.
 

Pověst vypráví, že když čert oral na vrchu Szársomlyó, v brázdě za pluhem mu vytryskla sirnatá voda. Je to voda považovaná za světovou raritu, neboť jako jediná obsahuje rozpuštěný sulfidový iont, který je v ní přítomen v plynném skupenství, čímž dochází k rychlejšímu vstřebávání do lidského organismu a je vysoce účinná při léčbě veškerých chorob pohybových orgánů, ženských a žaludečních onemocnění, jednak formou koupelí a bahenních zábalů, jednak jako pitná kúra. To vedlo před 200 lety k založení dnes už proslulých zdejších lázní.

Jeden z produktů známé maďarské značky THERMAL kosmetika je Thermal krém Harkány. Popis obsažených látek a účinku tohoto krému je uveden v tomto odkazu - Thermal krém Harkány.


Rádi by ste vyzkoušeli termální vody v městě Harkány, máte možnost vycestovat prostřednictvím CA ERLI. Konkretní nabídka termální lázně Harkány autobusem - ZDE.

Další nabídky pobytů nalaznete na www.erli.cz .
 

Hezkou vzpomínkou na pobyt v termálních lázních Harkány a na okolí, např. hrad Siklós, vinné sklepy ve Villány, řeka Dráva, může být TURISTICKÁ ZNÁMKA (maďarsky Turista érem), kterou zakoupíte na uvedených kontaktech.

HARKÁNY a termální lázně mají Turistickou známku č. 21 - HARKÁNY – GYÓGYFÜRDŐ
Hrad SIKLÓS - Turistická známka č. 35 - SIKLÓSI VÁR

Thermal krém Harkány 75gThermal krém Harkány 1kg

zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Newsletter

 
 

Přihlaste se k odběru informací
o našem zboží a zajímavých novinek.
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři