0 ks za 0 Kč
POTRAVINY
KOSMETIKA
ALKOHOL
VÍNO
SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ
OSTATNÍ
úvod   Úvod / Aktuality / Festival pálenky v Budapešti
zpět

Festival pálenky v Budapešti

Festival pálenky v Budapešti

FESTIVAL PÁLENKY V BUDAPEŠTI


V období 22. 5. - 25. 5. 2015 se bude konat v centru Budapešti, na náměstí Városháza Festival pálenky – Pálinkafesztivál.
Letos mohou návštěvníci ochutnat ty nejlepší výrobky od téměř 30 vystavovatelů a také si budou moci přiťuknout s jejich společným produktem, blendem, který je stvořen ze sedmi různých destilátů.

Než tento festival navštívíte, zapomeňte na vše, co jste si o kořalkách dosud mysleli. Opravdová pálenka, vyráběná nadšenými odborníky pouze z kvalitního ovoce a s pomocí nejmodernější techniky je křišťálově čistý a voňavý mok, který nemá nic společného s tou podezřelou a páchnoucí tekutinou, před kterou se raději schováváme, když se s ní objeví veselý soused na chatě.

Opravdovou pálenku poznáte jednoduchým způsobem. Stačí si pár kapek vetřít na zápěstí a když za několik minut stále cítíte svěží vůni ovoce, tak to je ono.

Nejzajímavějším produktem festivalu bude hruškovice blend, který je sestaven ze sedmi různých pálenek. Před festivalem proběhla soutěž mezi výrobci pálenek, kde se utkaly jejich nejlepší lihoviny z hrušky. Odporná porota pak vybrala 7 nejlepších – mezi nimi i zvláštní odrůdy jako kiffer a vilmos, ze kterých smíchaly tuto specialitu. Směs od prosince odpočívá v dubových sudech a krásně zralou, aromatickou pálenku můžete poprvé ochutnat právě na festivalu.

Na základě zkušeností z předchozích let, kdy takové blendy slivovice, meruňkovice a višňovice nezklamaly, se mají labužníci i letos na co těšit.


S ubytováním v Budapešti Vám rádi pomůžeme a vybereme pro vás to nejvhodnější:
UBYTOVÁNÍ V BUDAPEŠTI

A co by to byl za výlet, kdyby jste se vrátili bez turistické známky (Turista érem).
V Budapešti najdete (No.100 - Parlament, No.101 - Bazilika, No.102 - Vajdahunyad, No.103 - Mátyás templom, No.104 - Széchenyi lánchíd, No.105 - Gyermekvasút, No.120 - Halászbástya)

Různé druhy maďarských pálenek můžete zakoupit již nyní v maďarských prodejnách ERLI v Ostravě nebo v Klimkovicích, případně na e-shopu.
Zwack Vilmos Hruška pálenka 37,5% 1 l   Zwack Vilmos Hruška s medem    Zwack Švestka s medem    Zwack Meruňka s medem

zpět nahoru tisk
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč
Newsletter

 
 

Přihlaste se k odběru informací
o našem zboží a zajímavých novinek.
Rychlý kontakt       Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava / Tel: 733 644 777
Všechna práva vyhrazena ERLI HUNGARY s.r.o.
vyrobilo Eline.cz, 2013
partneři